Nosislav 691 64

LG ARTCOOL Mirror

Kromě moderních linií a klasického stylu nabízí LG ARTCOOL vynikající řešení klimatizace v kompletním, atraktivním provedení.

Dual Inverter – Duální invertorový kompresor redukuje vibrace a s nimi také hladiny akustického tlaku.
Redukce vibrací snižuje možnost vzniku trhlin v okolním potrubí.

Kompresor je srdcem klimatizační jednotky a vyžaduje kontroly, zda pracuje správně,
efektivně nebo hlučně, což by mohlo způsobit zvýšené zatížení a vyšší náklady.
Duální invertorový kompresor LG přináší efektivní řešení pro klimatizační jednotku,
která chladí rychleji, vydrží déle a pracuje tišeji než konvenční modely.

Zabudovaná WiFi – Možnost řízení jednotek prostřednictvím chytrých telefonů Android nebo iOS.

Vyhledejte „LG ThinQ“ v Obchodu Google Play nebo Apple
Appstore a nainstalujte aplikaci.

Chytrá diagnostika

Chytrá diagnostika – XXXX

Chytrá diagnostika

Aktivní regulace energie – LG upravuje úroveň spotřeby energie a chladicí výkon regulací maximální frekvence motoru kompresoru.

 

Diísplej spotřeby elektrické energie

Displej spotřeby el. energie – Panel displeje energie LG monitoruje množství spotřebované energie. Snižte spotřebu energie a přitom si užívejte chlazení – na základě kontroly úrovně energie na panelu.

Plasmaster Ionizer

Plazma Ionizer – Výkonný plazmový ionizátor chrání před nepříjemnými pachy a škodlivými a infekčními částicemi ve vzduchu pomocí více než 3 milionů iontů,
přičemž sterilizuje nejen vzduch procházející klimatizační jednotkou, ale také okolní povrchy pro vytvoření bezpečnějšího a čistšího prostředí.

Automatické čištění – Vnitřek klimatizační jednotky je udržován v čistotě vysoušením výměníku tepla a pak opětovnou sterilizací vnitřku.

Hlavní příčinou zápachu v klimatizačních jednotkách jsou plísně a bakterie rostoucí na výměníku tepla. Tyto choroboplodné zárodky se mohou šířit, když je výměník tepla vlhký.

Rychlé vychlazení – Klimatizační jednotky LG zaručují optimalizovaný proud vzduchu o vysoké rychlosti, který dokáže rychleji chladit místnosti díky rovnoměrným dodávkám studeného vzduchu do každého směru.

Čtyřcestný swing / Natáčení do 4 směrů – Chladný vzduch se dostává do celé místnosti bez ohledu na to, kde je nainstalována klimatizační jednotka.

Rychlé topení – Rezidenční klimatizační jednotky LG uspokojují potřeby topení při nižší spotřebě energie, přičemž vytápějí větší prostor během kratší doby
a vytvářejí teplé a komfortní prostředí.

Gold Fin™ – Antikorozní úprava Gold Fin Hliník ™ ochraňuje plochu tepelného výměníku
a prodlužuje jeho životnost.

Komfortní vzduch

Komfortní vzduch – LG vytváří čistě hygienické a teplotně regulované ovzduší v prostředí vašich obytných prostorů. Automatické nastavení úhlu lopatky dosahuje
dokonalé nasměrování proudu vzduchu.

Nízká hlučnost 19dB

Nízká hlučnost – Klimatizační jednotky LG pracují při nízké hladině hluku 19 dB a navíc dodávají zdravý vzduch při pouhém 1 dotyku.

Tichý režim

Tichý režim – Tichý režim zaručuje tiché a klidné prostředí pro uživatele díky redukci rušivého hluku, když odpočíváte.

Rychlá a snadná instalace – Klimatizační jednotka LG je určená pro snadnou a efektivní instalaci a je možné nainstalovat během krátké doby několik jednotek.