Nosislav 691 64

Chladící přístěnné, obslužné a cukrářské vitríny

Zprostředkujeme montáž chladících vitrín do vašeho provozu. Potraviny, cukrárny, vinařství, ale například i vitrína pro snídaňové menu….
Montáž nejen námi dodané chladící vitríny, ale i vitríny které si zakoupíte u svého dodavatele tohoto vybavení prodejen. 

Chladící pro každý druh zboží

Díky chladícím vitrínám bude vaše zboží v perfektní kondici a to ocení všichni vaši zákazníci. Oslovte nás a my vám poradíme. Chladící vitríny přístěnné, obslužné, cukrářské, pro řezníky, na zeleninu ale třeba i na sýry. V těchto vitrínách bude mít vystavené zboží tu správnou prodejní sílu.
Jestli že máte dodavatele vitrín a nemáte kvalifikované lidi na montáž, tak nás oslovte a my vám rádi pomůžeme. Vitríny usadíme na místo, napojíme elektriku i odpad a samozřejmostí je i chladírenská technologie, která má odpovídající výkon. 
 
Vitríny si můžete vybrat z veliké škály barev a desingů. Dále také mezi ventilovanou a stacionární, nebo mezi vitrínou s agregátem a bez agregátu.
Ventilované vitríny vám ochladí prostor rychleji. Chladný vzduch vám zde rozhání ventilátor.
Stacionární vitríny jsou vhodné například pro maso a cukroví, nedochází zde k nucené cirkulaci vzduchu ventilátory a tím k osychání chlazeného zboží.
Vitrína s agregátem je vhodná pro jednoduchou instalaci. Vitrína bez agregátu musí být montována za pomocí chladírenského technika, který vám ji napojí na externí agregát a zprovozní.