Nosislav 691 64

Servis

Důležitou součástí našich služeb je servis chladícího, mrazícího zařízení a klimatizační technologie. Provádíme servis havárek, kdy se zákazníkovi chladící technologie přestane fungovat. Proto nás neváhejte kontaktovat. Dále se zabýváme záručním a pozáručním servisem námi dodaných výrobků. 

Servis pro značky Lindr a NORDline

Mezi servisované zařízení patří například chladící nebo mrazící boxy, prodejní chladící, mrazící vitríny, cukrářské vitríny, šokery, výrobníky ledu, výčepní technologie, chlazení používané v gastronomii jako jsou například chladící stoly, mrazící stoly, klimatizační zařízení určené pro rodinné domy, kanceláře, sklady, vinařství, komerční prostory a také řízené kvašení vína a vymražování vína.

» Lindr

Český výrobce výčepní technologie, který se díky své poctivé práci a kladnému přístupu k zákazníkovi stal z malé rodinné firmy předním českým výrobcem.
A právě pro výčepní zařízení této značky jsme ve spolupráci s firmou Rájgastronomie.cz stali autorizovaným servisem pro jižní Moravu. Proto nás neváhejte kontaktovat. Veškeré záruční papírování vyřídíme za Vás.  

» NORDline

Sortiment značky NORDline nabízí zejména chladicí a mrazicí techniku, zařízení pro gastronomické provozy a vytápění objektů. NORDline je českou značkou působící na trhu od roku 2006. A právě pro tuto značku nabízíme autorizovaný záruční servis. Proto nás můžete kontaktovat a my za Vás vyřídíme veškerou administrativní činnost, která se právě záručního servisu týká.

Preventivní servis chladícího, mrazícího zařízení a klimatizačního zařízení
Nabízíme preventivní servis vašeho chladícího a mrazícího zařízení. V případě potřeby vystavíme revizní zprávu do revizní knížky. Preventivní servis je důležitý pro předejití problémům především v letních dnech, kdy díky zanedbání servisní činnosti může dojít k poruše chladící technologie a znehodnocení vašich výrobků. 
 
Preventivní servis je i součástí klimatizací, kdy toto klimatizační zařízení zkontrolujeme, vyčistíme a v případě nutnosti vypíšeme revizní zprávu do revizní knihy. Doporučujeme servisní kontroly nezanedbávat z důvodu kvality vzduchu klimatizovaného prostoru a funkčnosti zařízení.
Termíny preventivního servisu jsme schopni hlídat a dát zákazníkovi včas vědět. 
Revizní kontrola chladícího okruhu
Revizní kontrola úniku chladícího okruhu je zákonem stanovená. Proto je nutné tyto revize dodržovat a revizní zprávy archivovat, nejlépe v revizní knize tomu určené. Díky certifikátu, který nám opravňuje manipulaci s chladivy máme možnost tyto revizní kontroly nabízet svým zákazníkům. Při revizní kontrole chladícího okruhu se provádí i kontrola chladícího zařízení včetně čištění výparníků a kondenzátorů. Revize doporučujeme provádět především v zimním období, tak aby jste předešli problémům, které by mohli nastat díky zanešeným kondenzátorům.
Plán revizních kontrol plánujeme za zákazníka a včas o termínu revizní kontroly informujeme.