Nosislav 691 64

Klimatizace

… montáž a servis

Krom chladící technologie, díky které zchladíte své produkty, se zabýváme i montáží klimatizační technologie. Klimatizace do rodinných domů, bytů, kanceláří, skladovacích hal, chat, dílen a dalších objektů. Díky klimatizací Vám zpříjemníme pobyt v místnostech, kde by se jinak nedalo pracovat, odpočívat a nebo vzdělávat. Klimatizace vyniká ekonomickým provozem a neobyčejným vzhledem. 
Jestli že by jste si rádi zařídili lepší klima díky klimatizaci montované od nás, tak nás můžete oslovit a my už se o vše postaráme. 
 
„Klimatizace jsou velice tichým pomocníkem, takže se nemusíte bát toho, že by jste se nevyspali“
 

LG

V této kategorii nabízíme především klimatizace značky LG, která zajistí vysoký komfort za rozumnou cenu. Mezi nejčastěji montované patří klimatizace STANDART PLUS a DELUXE. Klimatizace LG vyniká tím, že máte ovládání wifi již v základní výbavě a nemusíte si za tuto službu připlácet. 
 

Acond

Značka klimatizací, které nejraději používáme u vinařů. Značka acond patří mezi české výrobce klimatizací. Překvapí Vás především technickou podporou a vstřícným přístupem. Kvůli spolehlivosti těchto klimatizací jsme si tohoto výrobce oblíbili a proto ji nabízíme našim zákazníkům. Zde patří mezi oblíbené klimatizace například řada ASU, nebo AR8. 
 

NORDline

Jako autorizovaný servisní partner značky NORDline, máme možnost nabízet klimatizace NORDline. Klimatizace řadíme mezi kvalitní produkty z hlediska funkčnosti i životnosti a příznivé ceny. Výhodou je opět zabudované ovládání wifi. Instalujeme klimatizace s označením DELFIN.
 
Ke klimatizacím doporučujeme zajistit pravidelný servis. A to především proto, aby jste zamezili tvorbě bakterií ve vnitřních jednotkách a neničili si tím ovzduší uvnitř vychlazovaného prostoru, ale také jako předejití možných problémů, kdy v letních dnech nejvíce potřebujete, aby klimatizace fungovala 
Proto nás můžete kontaktovat a my vám navrhneme plán údržby.